Kontakta oss

Anders Josefsson

Anders Josefsson

VD / Brikettförsäljning

Tel direkt: 0371-366 51
Mobil: 070-695 86 94
E-mail: anders@lidatimber.se

Glenn Andersson

Glenn Andersson

Produktionsplanering

Tel direkt: 0371-366 52
E-mail: glenn@lidatimber.se

Hitta till oss

Mikael Johansson

Mikael Johansson

Kundsupport / Logistik

Tel direkt: 0371-366 53
E-mail: mikael@lidatimber.se

Anders ”Pricken” Johansson

Anders ”Pricken” Johansson

Platsansvarig hyvleri o Personal

Tel direkt: 0371-366 59
E-mail: pricken@lidatimber.se

Kontakta oss

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Mattis Johansson

Mattis Johansson

Måleriansvarig

Tel direkt: 070-354 95 57
E-mail: maleri@lidatimber.se

Hans Bengtsson

Hans Bengtsson

Försäljning/Inköp

Tel direkt: 0371-366 54
Fax: 0371-507 55
Mob: 070-66 58 738
E-mail: hans@lidatimber.se

Reinhard Prestel

Reinhard Prestel

Försäljning

Tel direkt: 0371-366 58
Fax: 0371-503 00
Mob: 070-368 66 58
E-mail: reinhard@lidatimber.se

Lena Moberg

Lena Moberg

Administration/Miljö

Tel direkt: 0371-366 55
E-mail: lena@lidatimber.se

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Våra öppettider

Mån-Tor - 07.00 - 16.00
Tor brikettutlastning - 07.00-18.00
Fre - 07.00 - 12.00

Kontakt

Växel: 0371-36650
Fax: 0371-50755
anders@lidatimber.se

Besöksadress

Lida Timber AB
Hestravägen 37
SE-330 26 Burseryd

Copyright© 2016 Lida Timber AB | Lida Timber AB, Hestravägen 37, Burseryd | Växel: 0371-36650, Fax: 0371-50755 Org Nr: 556136-7300 - Bankgiro: 425-1906, Fakturor mailas till: faktura@lidatimber.se