Kontakta oss

Johan Wigelius

Johan Wigelius

VD

Tel direkt: 070-654 64 32
E-mail: johan@munktorpstra.se

Anders ”Pricken” Johansson

Anders ”Pricken” Johansson

Platschef

Tel direkt: 0371-366 59
E-mail: pricken@lidatimber.se

Hitta till oss

Mikael Johansson

Mikael Johansson

Produktionsplanering / logistik

Tel direkt: 0371-366 53
E-mail: mikael@lidatimber.se

Anders Josefsson

Anders Josefsson

Senior Advisor

Tel direkt: 0371-366 51
Mobil: 070-695 86 94
E-mail: anders@lidatimber.se

Kontakta oss

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Hans Bengtsson

Hans Bengtsson

Försäljning/Inköp

Tel direkt: 0371-366 54
Mob: 070-66 58 738
E-mail: hans@lidatimber.se

Lena Moberg

Lena Moberg

Ekonomiansvarig

Tel direkt: 0371-366 55
E-mail: lena@lidatimber.se

Glenn Andersson

Glenn Andersson

Administration (tjänstledig)

Tel direkt: 0371-366 52
E-mail: glenn@lidatimber.se

Våra öppettider

Mån-Tor - 07.00 - 16.00
Fre - 07.00 - 12.00

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Kontakt

Tel: 0371-36650
info@lidatimber.se

Besöksadress

Lida Timber AB
Hestravägen 37
SE-333 77 Burseryd